Java Developer

  • Zadania:
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w technologii JEE.
  • Udział w tworzeniu specyfikacji wymagań i testów
  • Współpraca z innymi osobami zmierzająca do identyfikacji i rozwiązywania incydentów i problemów w istniejących modułach oprogramowania
  • Udział w wytwarzaniu dokumentacji technicznej
  • Pożądany profil:
  • Minimum 3 lata doświadczenia związanego z programowaniem w języku JAVA
  • Znajomość różnorodnych narzędzi programistycznych: Spring, Hibernate, JavaScript, SQL
  • Mile widziana znajomość Mesos, Docker
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy:
  • Stały rozwój kwalifikacji pod okiem doświadczonych profesjonalistów
  • Udział w szkoleniach i programach kompetencyjnych
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Nowe wyzwania zawodowe i okazje do rozwoju kariery
  • Elastyczne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę lub innych form współpracy

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do przesłania CV na adres: biuro@windroos.pl

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O firmie

Kontakt

+48 22 243 19 65

biuro@windroos.pl